« Lipanj 2021 »

CONCERTINO ZA DRUGAŠE
Autor: MIRJANA MIKIČIĆ FLEGO, 2. 6. 2021.

U srijedu, 2. lipnja održao se u dvorani naše škole mali koncert – Concertino koji je upriličen za drugaše i trećaše osnovne škole. Cilj je bio upoznati ih s instrumentima koje mogu naučiti svirati u našoj školi, već od sljedeće školske godine.

Učenice Glazbenog  odjela nastupile su na klaviru (solo i četveroručno) i klarinetu, dok je gitaru predstavio budući učitelj Filip Flego, diplomirani jazz gitarist. Učenici u publici sa zanimanjem su pratili sve nastupe te ih nagrađivali pljeskom. Concertino su zaključile učiteljice Glazbenog odjela odsviravši temu iz crtića A je to, a zatim su svi, i publika i izvođači, zajedno zapjevali Kad si sretan.

Nadamo se da će se neki od drugaša i trećaša sljedeće školske godine pridružiti veseloj družini Glazbenog odjela. Više o samom upisu možete pročitati pri dnu Oglasne ploče naše web stranice.